KONST / Litografier / Färglitografi 12544235
nr 1254 4235
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Komopsition. Signerad, numrerad 35/75. Motivet: 63x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 maj 2019
kl 19:56:45
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)